Penn Relays

High School Acceptances


4x800 Boys Girls DMR Boys Girls
Mile Run Boys Girls 3000m Boys Girls
400m Hurdles Boys Girls
High Jump Boys Girls Pole Vault Boys Girls
Long Jump Boys Girls Triple Jump Boys Girls
Shot Put Boys Girls Discus Throw Boys Girls
Javelin Throw Boys Girls

HSB 4x800

back to top
ID School
A State College (PA)
B Green Hope (NC)
C St. Jago (JAM)
D Lake Braddock (VA)
E Central Bucks West (PA)
F St. Ignatius (OH)
G St. Elizabeth Tech (JAM)
H West Islip (NY)
I Kingston Coll (JAM)
J Gilman School (MD)
K Jamaica College (JAM)
L Bellefield (JAM)
WA St. Elizabeth Tech (JAM)
WB Morris Hills (NJ)
WC Holmwood Tech (JAM)
WD Union Catholic (NJ)
WE Warwick Valley (NY)
WF St. Joseph by the Sea (NY)
WG Fort Wellington (GUY)
WH Bishop Shanahan (PA)
WI Townsend Harris (NY)
WJ St. Christopher's (VA)
WK NV Old Tappan (NJ)
WL Pope John XXIII (NJ)
WM Pleasantville (NY)
WN Petersfield (JAM)
WO Bernards (NJ)
WP Manchester (JAM)
WR Monsignor Bonner (PA)
WS Tatnall (DE)
WT Cornwall (NY)
XA St. Jago (JAM)
XB Spalding (JAM)
XC St. Benedict's Prep (NJ)
XD Bellefield (JAM)
XE Germantown Friends (PA)
XF Penn Wood (PA)
XG Voorhees (NJ)
XH Indian Hills (NJ)
XI Munro College (JAM)
XJ Gilman School (MD)
XK Thomas Jefferson (NY)
XL Edwin Allen (JAM)
XN Summit (NJ)
XP West Morris Mendham (NJ)
XR McNair Academic (NJ)
XT Huntington (NY)
YA State College (PA)
YB Jamaica College (JAM)
YC Central Bucks West (PA)
YD Lake Braddock (VA)
YE St. Ignatius (OH)
YF Archbishop Molloy (NY)
YG Glen Allen (VA)
YH Bishop Hendricken (RI)
YI Robinson (VA)
YJ Ridgewood (NJ)
YK Paul D. Schreiber (NY)
YL Saratoga Springs (NY)
YM Central Bucks East (PA)
YN St. Peter’s (NY)
YO Xavier (NY)
YP Hillsborough (NJ)
YR Forest Park (VA)
YS Upper Dublin (PA)
YT Kingston (NY)
ZA Kingston Coll (JAM)
ZB West Islip (NY)
ZC Abington (PA)
ZD Mount Tabor (NC)
ZE Green Hope (NC)
ZF St. Anthony's (NY)
ZG Egg Harbor Twp. (NJ)
ZH South Brunswick (NJ)
ZI Chaminade (NY)
ZJ North Penn (PA)
ZK La Salle College (PA)
ZL Newburgh Free (NY)
ZM Council Rock No. (PA)
ZO Fauquier (VA)
ZP Ridge (NJ)
ZR Appoquinimink (DE)
ZS Mentor (OH)

HSB Distance Medley

back to top
ID School
A Loudoun Valley (VA)
B River Dell Regional (NJ)
C Fordham Prep (NY)
D Concord-Carlisle (MA)
E Haddonfield Memorial (NJ)
F Old Bridge (NJ)
G Christian Brothers (NJ)
H La Salle Academy (RI)
I Arlington (NY)
J Danbury (CT)
K Eastern Regional (NJ)
L Ward Melville (NY)
M Cardinal O'Hara (PA)
N Salesianum (DE)
O Toms River North (NJ)

HSB Mile Run

back to top
IDAthleteSchool
1 Noah Affolder Carthage (NY)
2 Brandon Tubby Hillsborough (NJ)
3 Jaxson Hoey Downingtown West (PA)
4 Dalton Hengst McDonogh School (MD)
5 Kenny Kneisel Mount Tabor (NC)
6 Robert Franklin Palos Verdes (CA)
7 Sean Laverty Cumberland (RI)
8 Mike Kolor Seneca Valley (PA)
9 Tyler Cox-Philyaw Millbrook (VA)
10 Eion Nohilly John Jay (CR) (NY)
11 Brandon McGorty Chantilly (VA)
12 Tristan Colaizzi Georgetown Day (DC)
13 Nick Dahl Germantown Friends (PA)
14 Josh Hoey Downingtown West (PA)
15 Zachary Michon Robbinsville (NJ)
16 Luke Meade Sullivan East (TN)
17 Waleed Suliman Douglas Freeman (VA)
18 Konrad Steck Lafayette (VA)

HSB 3000m

back to top
IDAthleteSchool
1 Aidan Tooker Saratoga Springs (NY)
2 Ryan Kutch St. Anthony's (NY)
3 Jordan Brannan Colts Neck (NJ)
4 Gannon Willcutts Western Albemarle (VA)
5 Rohann Asfaw Richard Montgomery (MD)
6 Eric van der Els McMahon (CT)
7 Pat Sullivan Don Bosco Prep (NJ)
8 Gabriel Altopp Ridgefield (CT)
9 Jake Brophy Central Bucks East (PA)
10 Dominic Hockenbury Lake Lehman (PA)
11 Cameron Linscott Kingston CVT (ONT)
12 John Wavering Good Counsel (MD)
13 Connor Lane Cardinal Gibbons (NC)
14 Nathan Henderson J.P. McCaskey (PA)
15 Kevin Murray Wilmington Charter (DE)
16 David Rosas Don Bosco Prep (NJ)
17 Jack Cawley Middle Creek (NC)
18 Jeff Kirshenbaum Methacton (PA)
19 Jake Konig Freehold Township (NJ)
20 Matt Grossman Millburn (NJ)
21 Aaron Groff Cherry Hill East (NJ)
23 Nick Steele Bromfield School (MA)
24 Charles Berg Mount St. Charles (RI)
25 Saurav Velleleth Thomas Jefferson (VA)
26 David Melville Northern Guilford (NC)
27 Donny Glavin McQuaid Jesuit (NY)

HSB 400m Hurdles

back to top
IDAthleteSchool
1 Timor Barrett St. Jago (JAM)
2 Orlando Smith Kingston Coll (JAM)
3 Rayan Holmes Edwin Allen (JAM)
4 Rivaldo Leacock Christ Church (BAR)
5 Infinite Tucker Huntington (NY)
6 Ronaldo Griffiths Clara Barton (NY)
7 Sherwayne Allen Kingston Coll (JAM)
8 Maleik Smith Jamaica College (JAM)
9 Cory Poole East Orange (NJ)
10 Phillip Lemonios Jamaica College (JAM)
11 Isaac Johnson Providence Day (NC)
12 Andrew Daniels Northwest (MD)
13 Denzel Villaman Franklin K Lane (NY)
14 David Thompson DeMatha Catholic (MD)
15 Nico Prinsloo Grey College (RSA)
16 Joshua McLemore Downingtown West (PA)
17 Javante Marcelle Patriot (VA)
18 Anthony Williams Western Branch (VA)
19 Edrich Jacobs Vereeniging (RSA)
20 Boaz Madeus Nottingham (NJ)
21 Maxwell Dickens Paul VI (NJ)
22 Robert Miller Baltimore City (MD)
23 Jaelen Williams Phoebus (VA)
24 Coy Spence Green Island (JAM)
25 David Adams Beacon (NY)
26 Anthony Okolo Union (NJ)
27 Joseph Jordan NV Old Tappan (NJ)
28 Miles Green St. Joseph's Prep (PA)
29 Armand Van Zyl Montana (RSA)
30 Lourens Steenekamp Ellisras (RSA)

HSB 10K Racewalk

back to top
IDAthleteSchool
8 AJ Gruttadauro Brockport (NY)

HSB High Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Clayton Brown Jamaica College (JAM)
2 Jyles Etienne Stony Brook School (NY)
3 Mike Tyler Lafayette (VA)
4 Tyler Coyle Windsor (CT)
5 Daniel Claxton Smithtown East (NY)
6 Qayyim Ali Williamsport (PA)
7 Conradt Blaauw Jacobsdal (RSA)
8 Kyle Garland Germantown Aca. (PA)
9 Greg Lauray Notre Dame (PA)
10 Xyan xRichardson Battlefield (VA)
11 Semaj Willis Trenton Central (NJ)
12 Benjamin Clarke St. Augustine’s (BAH)
13 Chris Petraskie Shamokin (PA)
14 Kobe-Jordan Rhooms Cornwall Coll (JAM)
15 Shemar Shaw Excelsior (JAM)
16 Chase Matthews Kingsway Regional (NJ)
17 Matt Linder Marlboro (NJ)
18 Dondre Pittman Coatesville (PA)

HSB Pole Vault

back to top
IDAthleteSchool
1 Lukas Van Der Watt Paarl Boys (RSA)
2 Logan Konst Anna (OH)
3 Griffin Thompson State College (PA)
4 Nicholas Marino Hatboro-Horsham (PA)
5 Greg Potter Red Lion (PA)
6 Lucas Gray State College (PA)
7 Tim McEvoy Osbourn Park (VA)
8 Jarrod Brovero Delsea Regional (NJ)
9 Kyle Loveland Moorestown (NJ)
10 Tom Conboy Saratoga Springs (NY)
11 Liam Ackerman St. Anthony's (NY)
12 Akeem Kerr Jamaica College (JAM)
13 Harrison Shotwell Forest Park (VA)
14 Charles Crispi Monsignor Farrell (NY)
15 Jordan McClung Arundel (MD)
16 Jake Smith West Essex (NJ)
17 Richard Iovanisci Bayard Rustin (PA)
18 Greg Fuerte Paramus (NJ)
19 Dane Smith Jamaica College (JAM)

HSB Long Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Rayvon Grey Beacon (NY)
2 Grant Holloway Grassfield (VA)
3 William Henderson Baltimore Tech (MD)
4 Isa Bynum Suitland (MD)
5 Alrick Ottey Cornwall Coll (JAM)
6 Justes Nance Blair Academy (NJ)
7 Derage Ty Mason Hubie Blake (MD)
8 Terrel Davis Beacon (NY)
9 Shawn D Thompson St. Jago (JAM)
10 Crissio Roberts Bellville (RSA)
11 Paketo Dudley Jamaica College (JAM)
12 Shammawi Wellington Kingston Coll (JAM)
14 Kyree Johnson Huntington (NY)
15 Jahkwan Blackley Western Branch (VA)
16 Trevaughn Brown Kingston Coll (JAM)
17 Gregory Lucas-Roscoe Thomas Edison (VA)
18 Lorne Barrett Campion (JAM)
19 Allen Blair Tabb (VA)
20 Patrick Warren Montgomery Twp. (NJ)

HSB Triple Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Obrien Wasome Jamaica College (JAM)
2 Javier Lowe Calabar (JAM)
3 Jordan Scott Campion (JAM)
4 Ronel Forde Shaker (NY)
5 Tamar Greene Queens Coll (BAH)
6 Ivan Nyemeck Cardinal Roy (ONT)
7 Darian Alston Downingtown West (PA)
8 Gary Williams Western Branch (VA)
9 Dodley Thermitus Elizabeth (NJ)
10 Tevin Dunn Munro College (JAM)
11 Akinshe Hill Western Branch (VA)
12 Hasani Knigh Landstown (VA)
13 Ryan Brown Old Harbour (JAM)
14 Tobi Tella McQuaid Jesuit (NY)
15 Malik Cunningham Jamaica College (JAM)
16 Donovan Beckett Simms Seneca Valley (MD)
17 Devin Butler Frederick Douglass (MD)
18 Owayne Owens Cornwall Coll (JAM)
19 Safin Wills Jamaica College (JAM)
20 Livingstone Harriott Jr. Central Islip (NY)

HSB Shot Put

back to top
IDAthleteSchool
1 Jordan Geist Knoch Senior (PA)
2 Kayle Blignaut Monument (RSA)
3 Kyle Mitchell Calabar (JAM)
4 Warren Barrett Calabar (JAM)
5 Luke Grodeska St. Rose (NJ)
6 Sanjae Lawrence Petersfield (JAM)
7 Andrew Cannistraci Iona Prep (NY)
8 Vashon McCarthy Jamaica College (JAM)
9 Benedict Draghi Washington-Lee (VA)
10 Brandon Davis Old Bridge (NJ)
11 Cade Antonucci Holy Spirit (NJ)
12 Jaylon Jorge Morristown (NJ)
13 Dominic Walton Old Bridge (NJ)
14 Seth Harrell Grassfield (VA)
15 Todd Stueber Toms River South (NJ)
16 Will Lutkewitte Christian Brothers (NJ)
17 Andrew Huisman St. Rose (NJ)
18 Yondell Dudley Wissahickon (PA)
19 Jabari Bennett Hubie Blake (MD)
20 Demar Stewart Hackensack (NJ)

HSB Discus Throw

back to top
IDAthleteSchool
1 Sam Wray Starpoint Central (NY)
2 Kino Dunkley Munro College (JAM)
3 Daniel Cope Petersfield (JAM)
4 Josh Boateng Grenada Boys' (GRN)
5 Patrick Duvenge King Edward VII (RSA)
6 Vikarie Elliott Munro College (JAM)
7 Jordan West Rahway (NJ)
8 Tom Bojalad St. Marys (PA)
9 Connor Scott Lee-Davis (VA)
10 Nicolas Botett South Brunswick (NJ)
11 Joe Mundell Schuylkill Valley (PA)
12 Daniel Gilligan Toms River East (NJ)
13 Andre Garvey Excelsior (JAM)
14 Jason Campbell Montclair (NJ)
15 Noah Agwu Alexis I. duPont (DE)
16 Chinedu Odeogu Georgetown Prep (MD)
17 Eric Kasperowicz Holy Ghost Prep (PA)
18 Kevin Nedrick Petersfield (JAM)
19 Julian Giovanetti Haddon Township (NJ)
20 Karl-Leon Grant Jamaica College (JAM)

HSB Javelin Throw

back to top
IDAthleteSchool
1 Liam Christensen Academic Magnet (SC)
2 Michael Marsack Stroudsburg (PA)
3 Adrian Mitchel Calabar (JAM)
4 Ethan Dabbs Richland (PA)
5 Hanno Kriel Klerksdorp (RSA)
6 Grayson Hill Cathedral Prep (PA)
7 Skyler Mason West Allegheny (PA)
8 August Cook Bedford (PA)
9 Elijah Shalaway Boyertown (PA)
10 Evan Horn Cedar Crest (PA)
11 Lashane Kettle Kingston Coll (JAM)
12 Nana Kissi Franklin Township (NJ)
13 Adam Sadowski Donovan Catholic (NJ)
14 Robert Marks Rancocas Valley (NJ)
15 Alex Hoffsmith Palmyra (PA)
16 Terrence Smith Oakcrest (NJ)
17 Elijah Knapp Bloomsburg (PA)
18 Jerome Fusco Holy Cross (NJ)
19 Dan Mastropaolo Middletown South (NJ)
20 Erik Ebel State College (PA)
22 Thomas Haas Hatboro-Horsham (PA)

HSG 4x800

back to top
ID School
A Western Branch (VA)
B Shenendehowa (NY)
C Penn Wood (PA)
D Glass (VA)
E Edwin Allen (JAM)
F Mamaroneck (NY)
G North Penn (PA)
H Holmwood Tech (JAM)
I Long Beach Poly (CA)
J Bronxville (NY)
K West Springfield (VA)
L Cardinal O'Hara (PA)
WA Holmwood Tech (JAM)
WB Bronxville (NY)
WC Union Catholic (NJ)
WD Penn Wood (PA)
WE John Jay (CR) (NY)
WF Strath Haven (PA)
WG Villa Joseph Marie (PA)
WH Seneca (NJ)
WI Goshen Central (NY)
WJ Bishop McGann-Mercy (NY)
WK Cardinal O'Hara (PA)
WL Indian Hills (NJ)
WM Middletown South (NJ)
WN Shikellamy (PA)
WO Penncrest (PA)
WP Metuchen (NJ)
WR Pearl River (NY)
WS BH-Ballston Lake (NY)
XA Vere Technical (JAM)
XB Spalding (JAM)
XC Hydel (JAM)
XD Great Valley (PA)
XE Glebe (ONT)
XF Shoreham-Wading River (NY)
XG Poly Prep (NY)
XH Cornwall (NY)
XI Red Bank Catholic (NJ)
XJ Hershey (PA)
XK Notre Dame Academy (PA)
XL Owen J. Roberts (PA)
XM North Shore (NY)
XN Rumson-Fair Haven (NJ )
XO Summit (NJ)
XP Damascus (MD)
XR Tatnall (DE)
XS Eastport South Manor (NY)
YA Edwin Allen (JAM)
YB Glass (VA)
YC Shenendehowa (NY)
YE Patriot (VA)
YF Ridge (NJ)
YG South Lakes (VA)
YH West Springfield (VA)
YI Perkiomen Valley (PA)
YJ Pennridge (PA)
YK Paul D. Schreiber (NY)
YL Westfield (NJ)
YM Lenape (NJ)
YN Walter Johnson (MD)
YO Albemarle (VA)
YP Mount Tabor (NC)
YR Downingtown East (PA)
YS George C. Marshall (VA)
ZA Mamaroneck (NY)
ZB North Penn (PA)
ZC North Hunterdon (NJ)
ZD Western Branch (VA)
ZE Sachem East (NY)
ZF Long Beach Poly (CA)
ZG Wilson (PA)
ZH WWP South (NJ)
ZI Kellenberg Memorial (NY)
ZJ Randolph (NJ)
ZK Central Bucks West (PA)
ZL Robinson (VA)
ZM Ocean Lakes (VA)
ZN Ridley (PA)
ZO Bay Shore (NY)
ZR Coatesville (PA)
ZS South Brunswick (NJ)
ZT State College (PA)

HSG Distance Medley

back to top
ID School
A Lake Braddock (VA)
B Saratoga Springs (NY)
C Palos Verdes (CA)
D Warwick Valley (NY)
E Friends' Central (PA)
F Ursuline School (NY)
G Southern Regional (NJ)
H La Salle Academy (RI)
I Colonie Central (NY)
J Monroe-Woodbury (NY)
K Ridgewood (NJ)
L Concord-Carlisle (MA)
M Pennsbury (PA)
N Notre Dame (NY)
O Paint Branch (MD)
P Unionville (PA)
R Pope John XXIII (NJ)

HSG Mile Run

back to top
IDAthleteSchool
1 Sammy Watson Rush-Henrietta (NY)
2 Sage Hurta Hamilton Central (NY)
3 Micaela Degenero Granville (OH)
4 Rachel McArthur Patriot (VA)
5 Simonay Wietsz Zwartkop (RSA)
6 Rylee Bowen Sonoma Academy (CA)
7 Yandiswa Shange Vorentoe (RSA)
8 Christina Rancan WWP South (NJ)
9 Ciara Roche Freehold Township (NJ)
11 Elly Henes Green Hope (NC)
12 Alexandra Harris North Rockland (NY)
13 Mady Clahane Cumberland Valley (PA)
14 Leya Salis Bedford (NH)
15 Grace Bugara Lakeland/Panas (NY)
16 Sam Peterman Sweet Home (NY)
17 Megan Quimby Lenape (NJ)

HSG 3000m

back to top
IDAthleteSchool
1 Weini Kelati Heritage (VA)
2 Libby Davidson Glass (VA)
3 Abbe Goldstein Germantown Aca. (PA)
4 Jessica Lawson Corning-Painted Post (NY)
5 Diana Vizza North Shore (NY)
6 Brogan MacDougall Regiopolis-ND (ONT)
7 Abbey Wheeler Elmira (NY)
9 Hannah DeBalsi Staples (CT)
10 Aislinn Devlin Downingtown West (PA)
11 Bethlehem Taye Paint Branch (MD)
12 Katrina Patterson Clarence (NY)
13 Shona McCulloch Longfields (ONT)
14 Julia Guerra Indian Hills (NJ)
15 Maria Coffin Annapolis (MD)
16 Alyssa Aldridge Mainland Regional (NJ)
17 Olivia Elston Goshen Central (NY)
18 Maggie Hallahan Germantown Aca. (PA)
19 Briana Gess Haddonfield Memorial (NJ)
20 Ally Rome Dallas (PA)
21 Sara Freix Westfield (VA)
22 Julianna Catania Egg Harbor Twp. (NJ)
23 Paris Fenoff Saratoga Springs (NY)
24 Lydia Olivere Padua Academy (DE)
25 Brit Lang Oakland Mills (MD)
26 Abbey Green Walter Johnson (MD)
27 Rachel Beston Newark (DE)
28 Morgan Lewis Veritas School (VA)

HSG 400m Hurdles

back to top
IDAthleteSchool
1 Shannon Kalawan Edwin Allen (JAM)
2 Anna Cockrell Providence Day (NC)
3 Andrenette Knight St. Jago (JAM)
4 Brandee' Johnson Nansemond River (VA)
5 Faith Ross Western Branch (VA)
6 Alyssa Sandy Paul Robeson (NY)
7 Amanda Thomas Western Branch (VA)
8 Amira Aduma Phoebus (VA)
9 Brooklynn Broadwater Springside (PA)
10 Rogail Joseph Worcester (RSA)
11 Linesha Thompson St. Andrew Tech (JAM)
12 Tara Hernandez North Babylon (NY)
13 Hilary McElwain Northern Highlands (NJ)
14 Breanne Bygrave Wakefield (NC)
15 Jillian DiGiacinto Hasbrouck Heights (NJ)
16 Lynne Mooradian South Western (PA)
17 Gabby Curtis Wilbur Cross (CT)
18 Claudia Cox South Central (NC)
19 Tylar Colbert Digital Harbor (MD)
20 Olivia Robbins Shenendehowa (NY)
21 Caroline Duffy Methacton (PA)
22 Shelby Trentini Sachem East (NY)
23 Kishona McCray Newark Central (NJ)
24 Louise Jones Nyack (NY)
25 Taliah Cintron Padua Academy (DE)
26 Mahendra McWhite Louis E. Dieruff (PA)
27 Paula Salmon Clara Barton (NY)

HSG 5K Racewalk

back to top
IDAthleteSchool
17 Anna Arrigo Sachem East (NY)
18 Chelsea Benedict Sachem East (NY)
19 Natalie Cohen Hewlett (NY)
20 Samantha Delano Sachem East (NY)
21 Audrey Fox New Rochelle (NY)
22 Maria Garcia North Rockland (NY)
23 Lauren Harris Sachem East (NY)
24 Kelsey Jordan Westhampton Beach (NY)
25 Tara Mandel Farmingdale (NY)

HSG High Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Erika Voyzey Tyrone Area (PA)
2 Shiann Salmon Hydel (JAM)
3 Colista Baker Petersfield (JAM)
4 Ashalee Brown Immac. Conception (JAM)
5 Monique Anderson Bloomfield (CT)
6 Sarah Kowpak Archbishop Molloy (NY)
7 Gabriel Foster Alpha Academy (JAM)
8 Sydney Banks Osbourn Park (VA)
9 Dymier Jeffrey Henrico (VA)
10 Selena Thorne Franklin Township (NJ)
11 Jade Jordan Riverbend (VA)
12 Samantha Hjelmar BH-Ballston Lake (NY)
13 Aisha Brown Patriot (VA)
14 Val Przekop Central Bucks South (PA)
15 Tiana Luton Sweet Home (NY)
16 Stacey Wolverton Downingtown West (PA)
17 Hannah Taylor Montgomery Twp. (NJ)
18 Moira O'Malley Souderton (PA)
19 Courteney Campbell South Brunswick (NJ)
20 Jasmine Brown Franklin Township (NJ)
21 Micha Ribbens Garsfontein (RSA)
22 Ashantia Phillips Christ Church (BAR)

HSG Pole Vault

back to top
IDAthleteSchool
1 Katie Jones South Williamsport (PA)
2 Tedi DeMaria Bethlehem Central (NY)
3 Michelle Rubinetti Northern Valley Reg. (NJ)
4 Alana Carroll Averill Park (NY)
6 Dominique Franco Council Rock So. (PA)
7 Alexis Baublitz Central York (PA)
8 Rachel Finn Liberty (PA)
9 Kali Manly BH-Ballston Lake (NY)
10 Miya Kuramoto Lansing (NY)
11 Leah Saifi Governor Livingston (NJ)
12 Cassandra Phelan Laurel Highlands (PA)
13 Julia Dannenbaum Pingry (NJ)
14 Lucianne Burner North Pocono (PA)
15 Nathalie Elliott Spring Grove (PA)
16 Jessica Ippolito Fair Lawn (NJ)
17 Megan Silva Trinity (PA)
18 Sophia Cortazzo Pingry (NJ)
19 Autumn White Jefferson Forest (VA)
20 Emily Harrison Battlefield (VA)
21 Caitlin Reverand Northern Valley Reg. (NJ)
22 Kristin Lubeskie Monroe-Woodbury (NY)

HSG Long Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Maya Evans Vista Peak (CO)
2 Tissanna Hickling St. Jago (JAM)
3 Madeleine Akobundu DuVal (MD)
4 Breana Gambrell Athens (PA)
5 Kelsey Viera Hillsborough (NJ)
6 Taishia Pryce St. Andrew Tech (JAM)
7 Aviana Goode Bay Shore (NY)
8 Nina Crawford Elizabeth Seton (MD)
9 Annia Ashley Edwin Allen (JAM)
10 Zhane Smith Long Beach Poly (CA)
11 Monief Heslop Camperdown (JAM)
12 Mia Abulencia HHH West (NY)
13 Yasmin Brooks Susquehanna Twp. (PA)
14 Taylor Woods Riverdale Baptist (MD)
15 Telecia Briscoe Edwin Allen (JAM)
16 Alexis Trott Paramus Catholic (NJ)
17 Tionna Tobias Winslow (NJ)
18 Dazjanique Williams Cedar Cliff (PA)
19 Stephanie Davis Riverdale Baptist (MD)
20 Kierra Henderson South County (VA)
21 Gabrielle Lochoff Garsfontein (RSA)

HSG Triple Jump

back to top
IDAthleteSchool
1 Samara Spencer Hydel (JAM)
2 Charisma Taylor Queens Coll (BAH)
3 Bria Stith Maury (VA)
4 Myesha Nott Rusea (JAM)
5 Veronika Karpenko State College (PA)
6 Harleigh White Huntingtown (MD)
7 Jody-Ann Petrie St. Jago (JAM)
8 Maya Hanks Tabb (VA)
9 Jada Terrell Western Branch (VA)
10 Madison Langely-Walker Cheltenham (PA)
11 Kaitlyn Salisbury Hawthorne (NJ)
12 Alexus Pyles Clarksburg (MD)
13 Alantra Mines Caroline County (VA)
14 Asia Jinks Uniondale (NY)
15 Ja'Tae Joyner Bowie (MD)
16 Taylor Wright Northwest (MD)
17 Skyla Davidson Lake Braddock (VA)
18 Tre'J Johnson Randallstown (MD)
19 Jordan Fields Columbia (NJ)
20 Bonvie Fosam Robbinsville (NJ)

HSG Shot Put

back to top
IDAthleteSchool
1 Alyssa Wilson Donovan Catholic (NJ)
2 Nickolette Dunbar Whippany Park (NJ)
3 Meike Strydom Outeniqua (RSA)
4 Jessica Molina Westwood (NJ)
5 Danielle Notarfrancesco Jackson Liberty (NJ)
6 Fidele Jules Red Bank Catholic (NJ)
7 Janell Fullerton St. Jago (JAM)
8 Latifah Smith Excelsior (JAM)
9 Emily Stauffer Cocalico (PA)
10 Amarys Berry Hackensack (NJ)
11 Trinity Tutti Eastdale Sec. Sch. (ONT)
12 Jillian Shippee Shenendehowa (NY)
13 Alexis Clark James Monroe (VA)
14 Monae Cooper New Rochelle (NY)
15 Jordan Wildermuth Jefferson Twp. (NJ)
16 Tavia Dixon Excelsior (JAM)
17 Nikolia Kanaris Northern Valley Reg. (NJ)
18 Brittany Jones Bloomfield (CT)
19 Alexus Foreman T.C. Williams (VA)
20 Leeyan Redwood HHH West (NY)
21 Kadian Clarke Immac. Conception (JAM)
22 Janese Lynch Neumann-Goretti (PA)

HSG Discus Throw

back to top
IDAthleteSchool
1 Elena Bruckner Valley Christian (CA)
2 Shyledeen Smith Petersfield (JAM)
3 Devia Brown Hydel (JAM)
4 Shanice Love Excelsior (JAM)
5 Lauren Jones James A. Garfield (OH)
6 Emily Johns Lake Lehman (PA)
7 Serena Brown St. Augustine’s (BAH)
8 Olivia Seifert St. Anthony's (NY)
9 Daiysa Burrell C.H. Flowers (MD)
10 Maura Kimmel Moniteau (PA)
11 Grace Tennant South Lincoln (ONT)
12 Maria Muzzio Robinson (VA)
13 Tracy-Ann Simms St. Jago (JAM)
14 Veronica Fraley Wakefield (NC)
15 Grayce French Saratoga Springs (NY)
16 Lize Pottas Hartswater (RSA)
17 Leah Wis Montville Township (NJ)
18 Seasons Usual Frederick Douglass (MD)
19 Superia Ryan Arthur P. Schalick (NJ)
20 Amanda Murphy Franklin (MD)

HSG Javelin Throw

back to top
IDAthleteSchool
1 Leandri Lamprecht Secunda (RSA)
2 Maura Fiamoncini Mount Carmel (PA)
3 Jocelen Ruth Kutztown Area (PA)
4 Morgan Boyle Tamaqua (PA)
5 Britt Krug Bishop Carroll (PA)
6 Ayana Culhane Absegami (NJ)
7 Skyler Duncan Cedar Cliff (PA)
8 Brooke Cope Jim Thorpe Area (PA)
9 Madison Smith New Oxford (PA)
10 Jessica Geller Northern Valley Reg. (NJ)
11 Olivia Pantale Wayne Valley (NJ)
12 Tyefah Saunders Immac. Conception (JAM)
13 Julianne Foering Rancocas Valley (NJ)
14 Thalia Ghalam Midland Park (NJ)
15 Autumn Cope Jim Thorpe Area (PA)
16 kaela Schrier Cherokee (NJ)
17 Erin Zimmerman Villa Maria (PA)
18 Reece Schachne Staples (CT)
19 Mackenzie Hainley Cocalico (PA)
20 Madison Brader Palisades (PA)
21 Hannah Cummings Hill School (PA)
22 Carly Peters Archbishop Carroll (PA)