Baltimore

SCHEDULED EVENTS

HSB 4x100

4x100 Heats Event 326Friday, 10:40 AM
Annapolis » Team AI
Arundel » Team AU
Baltimore City » Team AZ
Baltimore Tech » Team BA
Digital Harbor » Team FM
Dunbar » Team FV
Dundalk » Team FW
4x100 Heats Event 327Friday, 11:05 AM
Frederick Douglass » Team FR
Gilman School » Team HX
Howard » Team KA
4x100 Heats Event 328Friday, 11:25 AM
Loyola Blakefield » Team MC
Mergenthaler » Team NE
Milford Mill » Team NM
Mount Hebron » Team OC
Mount St. Joseph » Team OE
National Academy » Team OL
Northeast » Team PH
Oakland Mills » Team PV
4x100 Heats Event 329Friday, 11:45 AM
Owings Mills » Team RB
Patterson » Team RM
Perry Hall » Team SD
Pikesville » Team SI
Randallstown » Team TL
4x100 Heats Event 330Friday, 12:05 PM
Southern » Team WP
Woodlawn » Team 2N
4x100 National Event 466Saturday, 1:56 PM

HSB 4x400

4x400 Event 411Saturday, 9:14 AM
Pikesville » Team BB
4x400 Event 413Saturday, 9:22 AM
Annapolis » Team DL
4x400 Event 414Saturday, 9:26 AM
Frederick Douglass » Team ER
4x400 Event 415Saturday, 9:30 AM
Dunbar » Team FJ
Oakland Mills » Team FC
Perry Hall » Team FA
4x400 Event 416Saturday, 9:34 AM
Arundel » Team GP
Southern » Team GE
4x400 Event 418Saturday, 9:42 AM
Loyola Blakefield » Team IF
4x400 Event 419Saturday, 9:46 AM
4x400 Event 420Saturday, 9:50 AM
Baltimore Tech » Team KH
4x400 Event 421Saturday, 9:54 AM
Digital Harbor » Team LH
Severna Park » Team LJ
4x400 Event 424Saturday, 10:06 AM
Woodlawn » Team OK
4x400 Event 426Saturday, 10:15 AM
Baltimore City » Team RH
4x400 Event 427Saturday, 10:20 AM
Mergenthaler » Team SI
Mount Hebron » Team SE
Mount St. Joseph » Team SD
4x400 Event 428Saturday, 10:25 AM
Owings Mills » Team TL
4x400 Event 429Saturday, 10:30 AM
Dulaney » Team UE
4x400 Event 432Saturday, 10:45 AM
Northeast » Team XE
4x400 Event 434Saturday, 10:55 AM
Randallstown » Team ZG
4x400 Event 436Saturday, 11:05 AM
Milford Mill » Team BA
4x400 Event 437Saturday, 11:10 AM
Howard » Team CM
McDonogh School » Team CF
Prep School 4x400 Event 443Saturday, 11:40 AM
Gilman School » Team IK

HSB 3000m

3000m Championship Event 374Friday, 5:50 PM
Loyola Blakefield » Camden Gilmore (39)
Severna Park » Garrison Clark (45)

HSB High Jump

High Jump Championship Event 710Friday, 1:45 PM
Dulaney » Josiah Nilsen (17)

HSB Long Jump

Long Jump Championship Event 806Saturday, 12:00 PM
Gilman School » Mason Freeman (12)
South River » Xavier Shirley (21)

HSB Shot Put

Shot Put Championship Event 714Friday, 4:30 PM
Broadneck » Elian Ahmar (6)

HSG 4x100

4x100 Heats Event 107Thursday, 11:10 AM
Annapolis » Team AJ
Arundel » Team AS
Baltimore City » Team AX
Baltimore Tech » Team AY
Bryn Mawr School » Team CJ
Catholic » Team DA
Digital Harbor » Team FK
Dundalk » Team FS
4x100 Heats Event 108Thursday, 11:35 AM
Franklin » Team HC
Glenelg Country » Team HY
Hereford » Team JB
Howard » Team JZ
4x100 Heats Event 109Thursday, 12:00 PM
Maryvale Prep » Team MX
McDonogh School » Team NE
Mergenthaler » Team NK
Milford Mill » Team NV
Mount de Sales » Team OJ
Mount Hebron » Team OK
National Academy » Team OS
Northeast » Team PT
Notre Dame » Team RG
Oakland Mills » Team RP
Old Mill » Team RV
Owings Mills » Team RX
Patterson » Team SL
4x100 Heats Event 110Thursday, 12:25 PM
Patapsco » Team SK
Perry Hall » Team TD
Pikesville » Team TJ
Randallstown » Team US
4x100 Heats Event 111Thursday, 12:50 PM
Southern » Team YF
Western » Team 4B
Woodlawn » Team 4Z
4x100 National Event 344Friday, 2:22 PM
McDonogh School » Team CF

HSG 4x400

4x400 Event 114Thursday, 1:35 PM
Pikesville » Team AJ
4x400 Event 115Thursday, 1:40 PM
Randallstown » Team BD
4x400 Event 116Thursday, 1:45 PM
Oakland Mills » Team CP
4x400 Event 120Thursday, 2:05 PM
Annapolis » Team GP
Bryn Mawr School » Team GE
Howard » Team GB
Southern » Team GF
4x400 Event 121Thursday, 2:10 PM
Arundel » Team HA
Dundalk » Team HB
Patapsco » Team CG
4x400 Event 122Thursday, 2:15 PM
Digital Harbor » Team IL
Notre Dame » Team IK
4x400 Event 128Thursday, 2:45 PM
Western » Team OJ
4x400 Event 134Thursday, 3:15 PM
Maryvale Prep » Team VF
4x400 Event 135Thursday, 3:20 PM
Hereford » Team WC
Northeast » Team WA
4x400 Event 136Thursday, 3:25 PM
Baltimore City » Team XI
Baltimore Tech » Team XD
4x400 Event 139Thursday, 3:40 PM
Milford Mill » Team AI
Severna Park » Team AH
4x400 Event 140Thursday, 3:45 PM
Glenelg Country » Team BB
4x400 Event 142Thursday, 3:55 PM
Mount de Sales » Team DG
4x400 Event 143Thursday, 4:00 PM
Franklin » Team ED
Mount Hebron » Team EH
4x400 Event 144Thursday, 4:05 PM
Mergenthaler » Team FD
4x400 Championship of America Event 370Friday, 5:05 PM
Franklin » Team AE

HSG 4x800

4x800 Small Schools Event 103Thursday, 10:30 AM
Hereford » Team WL
Mount de Sales » Team WK
4x800 Large Schools Event 105Thursday, 10:50 AM
South River » Team YG
4x800 Large Schools Event 106Thursday, 11:00 AM
Severna Park » Team ZL

HSG 400m Hurdles

400m Hurdles Championship Event 102Thursday, 10:20 AM
Franklin » Tylar Colbert (8)

HSG Long Jump

Long Jump Championship Event 610Thursday, 1:45 PM
McDonogh School » Jada Seaman (6)

Back to top